AFT Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım LTD. ŞTİ.

Haber Detay

Alodif 2015'in ardından

Alodif 2015'in ardından

3. Alanya Otel, restoran donanımları, iç ve dış mekân ürünleri, yapı ve dekorasyon malzemeleri İhtisas FUARI 27 Şubat – 1 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. 62 stand ile 80 firmanın katılım gerçekleştirdiği fuarı 3 gün boyunca 2360 kişi ziyaret etmiştir. ALODİF 2015 fuarına katılan firmaların büyük bir çoğunluğunun gerek stant tasarımları, gerekse sergiledikleri ürünler ile büyük ölçekli fuarlardan hiçbir farkının olmaması, katılımcı firmalarımızın bu işe inançları ve ciddiyetlerinin bir göstergesi olmuştur.

Fuarın tanıtım çalışmaları kapsamında, başta turizm sektörü olmak üzere sektörel firmalara davetiye gönderimi, meslek odaları ve derneklere davet yazısı ile birlikte davetiye ve afiş gönderimi, açık hava reklam alanlarında billboard ve afişlerle tanıtım, gazete ilanları, televizyon reklamları, datamızda bulunan e-mail ve gsm numaralarına tanıtım maili ve sms gönderimi, başta, katılımcı firmaların davetiye dağıtımı yanı sıra e-mail ve sosyal medya üzerinden paylaşımları ile fuarın tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

Sektörel dernek ve kurumlardan; Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ALKOD (Alanya Çevre Koruma Derneği), ALBİAD(Alanya Birleşik İş Adamları Derneği), AGC (Alanya Gazeteciler Cemiyeti), ATYD (Anadolu Teknik Yöneticiler ve Çalışanları Derneği), OSMED (Otel Satın alma Müdürleri Derneği), HOTED (Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği) fuarda yer alarak ve üyelerine fuarın duyurusunu yaparak destek vermişlerdir.